Nicki (nicki__) wrote in pieklo_niebo,
Nicki
nicki__
pieklo_niebo

Człowiek bez głowy - czy to możliwe?

To niesamowite co się obecnie dzieje! Nasza gazeta oraz portal internetowy zostały zawalone wieloma takimi samymi ogłoszeniami. Człowiek, który je wysyłał, musiał być naprawdę zdesperowany. W tych czasach, gdy śmierci nie ma… nie jesteśmy pewni czy traktować to poważnie, ale również trudno potraktować to jako głupi żart. Zresztą sami zobaczcie…

Ratunku! Ludzie, pomocy! Sam nie jestem w stanie sobie pomóc. Wczoraj zabito mnie. Przynajmniej próbowano. Nieznany mi mężczyzna uciął mi głowę, po czym następnie w nieznanym mi kierunku uciekł. Było to w Gdyni w lesie Witomińskim. Dlatego teraz poszukuje mojej głowy. Znaki szczególne: długie do uszu blond włosy, niebieskie oczy, duży nos i wąskie usta. Ludzie, błagam, pomóżcie mi! Nie potrafię tak dłużej! Nie można żyć bez głowy!
Bartek, lat 31 – Gdynia Tel. 667 668 669

Postanowiliśmy opublikować to ogłoszenie na przestrogę, by uważać na swoje części ciała Mamy również nadzieje, że pomoże ono temu biedakowi w znalezieniu swojej głowy, jak również może pomoże ono temu biednemu człowiekowi.

Wiadomość z ostatniej chwili. Dostaliśmy cynk, że konkurencyjne gazety również zostały zaspamowane powyższym ogłoszeniem. Jednak pamiętajcie, że to my jako pierwsi je opublikowaliśmy!
Tags: gazeta ziemska
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments